TiXu's BlinG tuotteitta ei myydä ulkomaisilla sivuilla (esim .de) olevissa "nettikaupoissa" Ne ovat valheellisia mainoksia.
Tilatessasi huomioithan että teen työtä kotoani käsin, ja taloudessani on kissoja.
Tuotteille muodostuu postitusvalinta ja postitushinta kassalle siiryttyä ja osoitetitetojen syötettyä.
Muistathan palata maksutapahtuman jälkeen takaisin kauppaan, jolloin maksutapahtuma vahvistuu ja saat itsellesi tilausvahvistuksen.
Tuoksu tuikut - tutustumispaketti jossa 6 tuoksutuikkua
TiXu's BlinGAlasvetovalikosta pystyy valitsemaan mieluisen paketin. Osassa paketteja on kolme tuoksua ja osassa kaksi tuoksua.
Tuoksuvia iltoja tiedossa !
Valmistus valkaisemattomasta mehiläisvahasta. Mukana tuoksuöljyä ja ripaus väriä. Tuikut painavat noin 14g /kpl.
Tuikut toimitetaan itse piirretyssä, leikatussa ja kootussa laatikossa jossa on myös ulosvedettävä alusta !
Myös etiketit ja huomio / tieto tarrat ovat alusta loppuun itse toteutettuja.
Tuikkujen sydän on kiinnitetty mehiläisvahalla.
Tuikun halkaisija on 3.8 cm ja korkeus 2 cm.
Tuikun paloaika on 3-4 h.
Ethän jätä kynttilää koskaan valvomatta.
Tutustumispaketti sisältää kuusi (6) kappaletta tuikkuja.
2x Cocos - 2x omena-kaneli & 2x vanilia.
3x Oma Hetki 3x Jasmiini & Santelipuu.
Ja kyllä, TiXu's BlinG tuoksuva vanilia on #tixusblinvanilia
Tutustumispaketin hinta on 7€ /paketti. (sisältäen kirjeitse postituksen 1.85€)